NR: 410368 SYBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 75, B 56, D 42 (cm) slitage, fanérsläpp/torrsprickor.

Utropspris

169468 2018-01-02 17:31:29 200
181877 2018-01-01 22:08:07 175
169468 2018-01-02 17:31:20 175
181877 2018-01-01 22:07:49 150
169468 2017-12-29 20:07:00 125
181877 2017-12-28 23:58:43 100
169468 2017-12-29 20:06:51 100
169468 2017-12-29 20:06:43 80
181877 2017-12-28 23:58:25 70
169468 2017-12-29 20:06:36 70
181877 2017-12-28 23:58:12 60
169468 2017-12-28 21:13:34 50