NR: 410369 BRICKBORD Jugend, tidigt 1900-tal, ek, mässingbricka, bronser, H 66, Dia 50 (cm) bruksslitage, några mindre bucklor.

Utropspris

104439 2018-01-13 19:04:18 600
180668 2018-01-13 18:56:14 550
104439 2018-01-13 19:04:11 550
104439 2018-01-13 19:04:06 475
90497 2018-01-11 21:57:20 425
171416 2018-01-12 22:10:58 400
171416 2018-01-12 22:10:52 350
180668 2018-01-10 21:11:52 300
180668 2018-01-10 21:11:32 250
96098 2018-01-11 21:18:17 200
99626 2018-01-05 00:24:20 150
180668 2018-01-10 21:11:23 150
104439 2018-01-04 10:12:18 70
182694 2018-01-02 16:49:03 60
97859 2017-12-29 22:53:27 50