NR: 410373 STOLAR 1 par, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, björk, bruksslitage.

Utropspris

170161 2018-01-13 10:55:51 175
180813 2018-01-12 18:21:48 150
183893 2018-01-10 17:06:06 125
170161 2018-01-07 11:19:33 100
183893 2018-01-10 17:06:02 100
183893 2018-01-10 17:05:58 80
180813 2018-01-06 21:35:42 60
183893 2018-01-02 05:16:30 50