NR: 410375 GOLVLAMPA Jac Jacobsen A/S "L-25" 1900-talets andra hälft, ställbar, höjd 130 cm, bruksslitage, någon mindre buckla.

Utropspris

184182 2018-01-13 18:11:13 50