NR: 410382 AVLASTNINGSBORD 1950/60-tal, teak & ek, H 55, B 56, D 31 (cm) bruksslitage.

Utropspris

184491 2018-01-13 18:56:35 300
168356 2018-01-06 21:54:31 275
184491 2018-01-13 18:20:11 275
180668 2018-01-10 21:13:02 225
91623 2018-01-03 17:11:42 175
184421 2018-01-04 22:13:05 175
182466 2018-01-03 15:38:47 125
90613 2018-01-02 18:52:09 100
182466 2018-01-03 15:38:43 100
182466 2018-01-03 15:38:38 80
182466 2017-12-30 20:01:50 60
168356 2017-12-29 00:20:25 50