NR: 410383 PALL 1900-talets mitt, Kf:s Möbler, metall, formpressad sits fanerad med teak, snurrbar, höj/sänkbar, dia 34 (cm) slitage, glapp sits.

Utropspris

168733 2018-01-10 22:40:50 200
172222 2018-01-10 22:05:55 175
168733 2018-01-10 11:51:47 150
172222 2018-01-09 14:35:42 125
181398 2018-01-09 23:42:58 125
181398 2018-01-09 23:43:41 125
172222 2018-01-06 21:43:50 100
96743 2018-01-05 23:52:27 90
175004 2018-01-05 01:38:27 80
96743 2017-12-31 21:46:56 70
181398 2017-12-29 00:57:12 60
178973 2017-12-28 19:41:10 50