NR: 414390 KARMSTOL Yngve Ekström "Småland" 1900-talets andra hälft, ek, bruksslitage.

Utropspris

650

170106 2018-02-08 21:50:56 650
94345 2018-02-14 18:56:34 600
181511 2018-02-06 19:51:17 500
168288 2018-02-08 19:11:43 425
168288 2018-02-08 19:11:05 375
93366 2018-02-08 00:04:17 325
169548 2018-02-06 21:02:59 275
169548 2018-02-06 21:02:48 225
169548 2018-02-06 21:02:39 175
183930 2018-02-06 21:02:01 125
183930 2018-02-06 21:01:56 90
183930 2018-02-06 21:01:51 70
183886 2018-02-06 18:30:12 50