NR: 414394 SALONGSSOFFA Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, längd 205 cm, bruksslitage.

Utropspris

182336 2018-02-14 19:10:07 550
168652 2018-02-13 13:30:32 500
182336 2018-02-14 19:09:51 425
176519 2018-02-14 19:10:02 300
182336 2018-02-14 19:09:42 250