NR: 414396 GUNGSTOL Ercol, England 1900-talets andra hälft, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

167724 2018-02-14 18:52:35 300
168200 2018-02-14 18:32:04 275
168652 2018-02-14 17:00:29 250
181554 2018-02-09 18:57:14 225
167724 2018-02-08 08:56:04 200
181554 2018-02-09 18:57:11 175
181554 2018-02-09 18:57:08 125
181554 2018-02-09 18:57:04 90
104372 2018-02-07 23:25:07 70
95928 2018-02-07 22:50:09 60
167724 2018-02-06 19:02:21 50