NR: 415605 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, bronser, stenskiva, H 81, B 100, D 54 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

1900

92761 2018-02-14 19:18:53 1900
179183 2018-02-13 21:21:26 1850
184693 2018-02-09 18:51:49 1800
179183 2018-02-13 21:21:18 1800
179183 2018-02-08 09:38:12 1700
183361 2018-02-07 23:31:36 1650
179183 2018-02-08 09:38:09 1650
179183 2018-02-08 09:38:06 1550
179183 2018-02-08 09:38:02 1450
179183 2018-02-08 09:37:58 1350
179183 2018-02-08 09:37:54 1250
179183 2018-02-08 09:37:50 1150
183361 2018-02-07 23:31:10 1100
176546 2018-02-07 12:59:05 1050
179183 2018-02-07 12:52:42 1000
92761 2018-02-06 20:05:27 950
179183 2018-02-07 12:52:38 900
179183 2018-02-07 12:52:35 800
179183 2018-02-07 12:52:31 700
179183 2018-02-07 12:52:28 600
179183 2018-02-07 12:52:25 500
179183 2018-02-07 12:52:21 450
179183 2018-02-07 12:52:18 400
179183 2018-02-07 12:52:13 350
179183 2018-02-07 12:52:10 300
183361 2018-02-07 00:43:37 250
183921 2018-02-06 21:47:40 200
95033 2018-02-06 19:46:14 60
101636 2018-02-06 19:28:47 50