NR: 417263 PALL 1900-talets mitt, klädd med konstskinn, H 40 Dia 48 (cm), slitage.

Utropspris

104404 2018-03-09 12:03:47 150
176519 2018-03-06 20:01:37 125
168356 2018-03-08 23:11:14 70
104404 2018-03-06 10:09:18 50