NR: 417264 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, i smide, höj/sänkbar 112-179 cm, bruksslitage, stickpropp saknas.

Utropspris

94171 2018-03-14 16:52:20 500
171660 2018-03-12 21:50:51 475
94171 2018-03-10 21:42:04 350
171660 2018-03-07 17:11:52 325
94171 2018-03-10 21:41:22 250
94171 2018-03-10 21:40:55 150
101560 2018-03-10 20:26:03 80
101560 2018-03-10 20:24:24 60