NR: 417285 BARNSTOL Allmoge 1800-tal, höjd 29/57 cm, slitage.

Utropspris

91434 2018-03-12 04:20:23 175
177198 2018-03-14 19:18:18 150
177198 2018-03-14 19:15:44 100
95084 2018-03-13 19:31:55 80
90318 2018-03-07 19:32:05 60
104372 2018-03-07 01:04:33 50