NR: 417286 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, björk, höj/sänkbar ca 130-160 cm, bruksslitage.

Utropspris

184658 2018-03-14 18:51:38 175
180668 2018-03-13 23:54:33 150
184658 2018-03-14 17:47:44 150
184658 2018-03-10 13:16:48 100
181867 2018-03-10 00:36:54 70
184658 2018-03-09 20:59:21 60
174906 2018-03-09 09:49:58 50