NR: 417288 KARMSTOLAR 10 st, Bruno Mathsson "Mia" 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, slitage, klädselslitage & fläckar.

Utropspris
1500

184473 2018-03-14 01:24:13 550
167864 2018-03-14 18:53:25 500
95545 2018-03-12 18:05:43 450
93406 2018-03-12 14:48:15 425
95545 2018-03-12 18:05:40 400
95545 2018-03-12 18:05:37 350
95545 2018-03-12 18:05:33 300
95545 2018-03-10 14:30:40 250
93406 2018-03-12 14:47:57 250
93406 2018-03-12 14:47:50 200
93406 2018-03-12 14:47:31 70
94434 2018-03-09 21:27:05 50