NR: 417289 STOLAR 1 par, Renässansstil, 18/1900-tal, ek, slitage.

Utropspris

174867 2018-03-14 19:06:24 550
93381 2018-03-14 19:07:42 550
93381 2018-03-14 19:05:45 475
174867 2018-03-14 19:04:05 450
93381 2018-03-14 19:03:32 425
174867 2018-03-14 19:03:52 425
174867 2018-03-14 18:58:27 375
93381 2018-03-14 19:03:12 325
93381 2018-03-14 19:01:57 250
93381 2018-03-14 19:01:46 200
26292 2018-03-14 17:01:34 150
94586 2018-03-14 13:47:27 125
101192 2018-03-14 16:47:33 90
101192 2018-03-14 16:47:24 70
92947 2018-03-13 11:21:30 50