NR: 417296 PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, höjd 66 cm, mindre dekorbortfall.

Utropspris

184985 2018-03-14 19:05:34 550
97912 2018-03-14 18:56:59 500
184985 2018-03-14 13:23:10 350
184033 2018-03-14 08:43:58 325
175286 2018-03-14 12:17:35 300
184745 2018-03-12 20:39:46 200
184943 2018-03-10 16:07:46 175
102112 2018-03-09 20:33:18 150
184943 2018-03-08 21:01:17 125
183067 2018-03-08 15:44:57 100
184943 2018-03-08 21:01:01 100
184943 2018-03-07 09:37:17 70
104372 2018-03-07 01:02:35 60
184943 2018-03-06 22:47:38 50