NR: 417298 SLAGBORD 1900-talets mitt, fanerat med teak, H 74, Skiva 58+35+58 x 77 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

475

168356 2018-03-14 17:07:47 475
180668 2018-03-13 23:53:37 450
92042 2018-03-14 13:34:59 400
180668 2018-03-13 23:53:26 350
92042 2018-03-13 12:55:55 300
96944 2018-03-12 08:05:03 175
99417 2018-03-10 07:39:07 150
96944 2018-03-08 07:48:39 125
93366 2018-03-07 00:44:57 100
96944 2018-03-08 07:48:29 100
96944 2018-03-08 07:48:17 80
104372 2018-03-07 01:01:29 60