NR: 417299 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 3 ljusarmar, alm & mässing, höjd ca 160 cm, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

180668 2018-03-13 12:28:55 1000
181867 2018-03-13 21:18:21 950
95545 2018-03-12 18:06:37 800
181517 2018-03-11 20:25:56 750
181867 2018-03-11 14:22:02 700
95545 2018-03-10 14:30:00 650
181867 2018-03-10 00:33:19 600
181517 2018-03-08 22:32:37 550
93366 2018-03-07 00:43:54 500
181517 2018-03-08 22:32:19 500
181517 2018-03-08 22:32:03 400
181517 2018-03-08 22:31:43 300
181517 2018-03-08 22:31:34 200
181517 2018-03-08 22:31:24 100
181517 2018-03-08 22:31:15 80
96724 2018-03-06 21:42:13 60
175545 2018-03-06 18:59:19 50