NR: 417300 FRYKSDALSSTOLAR 4 st, Trä & Metall - Sunne, 1900-talets andra hälft, furu, bruksslitage.

Utropspris

184355 2018-03-13 16:31:08 425
90318 2018-03-12 22:24:18 400
184355 2018-03-13 16:30:46 400
184355 2018-03-13 16:30:35 350
100454 2018-03-08 22:48:42 300
90318 2018-03-12 20:14:30 275
183921 2018-03-09 17:53:11 150
90318 2018-03-06 21:24:30 100