NR: 428444 SPEGEL Rokokostil, gjuten stomme, antik, h 88 cm, skador, lagningar.

Utropspris

375

97176 2018-06-13 19:08:23 375
103744 2018-06-13 18:47:22 350
97176 2018-06-13 19:08:16 325
97176 2018-06-13 19:08:04 275
97176 2018-06-13 19:07:57 225
97176 2018-06-13 19:07:37 175
178973 2018-06-13 15:09:35 125
96743 2018-06-13 18:04:39 100
96743 2018-06-11 23:14:55 80
176000 2018-06-09 20:32:50 70
104392 2018-06-07 09:38:07 60
178973 2018-06-05 19:37:57 50