NR: 432211 BYRÅ Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, H 84 B 68 D 39 (cm) bruksslitage.

Avslutas 2018-07-23 19:24:00 om

Utropspris

92893 2018-07-09 18:56:43 90
104372 2018-07-14 14:54:46 80
183921 2018-07-09 10:04:47 60
93379 2018-07-06 21:01:47 50