NR: 432213 SNEDKLAFFSSEKRETÄR 1900-talets mitt, intarsia, H 101 B 95 D 43 (cm) bruksslitage, mindre skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:12:00 om

Utropspris

173919 2018-07-15 23:06:22 800
170161 2018-07-12 07:08:00 750
25040 2018-07-09 08:43:14 700
13207 2018-07-08 10:49:39 500
25040 2018-07-08 12:10:00 500
25040 2018-07-07 16:58:00 325