NR: 432214 HÖRNVITRINSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 177 B 86 D 52 (cm), bruksslitage/skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:14:00 om

Utropspris

97692 2018-07-08 20:20:16 550
178513 2018-07-08 21:25:07 550
178513 2018-07-08 21:24:55 450
178513 2018-07-08 21:24:25 300
178513 2018-07-08 21:23:46 250
178513 2018-07-08 21:23:15 150
174015 2018-07-06 21:54:45 50