NR: 432217 KARMSTOLAR 1 par, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bruksslitage.

Avslutas 2018-07-23 19:26:00 om

Utropspris

176561 2018-07-11 20:51:34 325
172318 2018-07-08 15:15:28 300
15421 2018-07-11 14:12:58 300
170161 2018-07-07 22:18:22 250
93522 2018-07-07 22:52:28 225
176561 2018-07-07 18:33:17 175
170161 2018-07-06 10:30:27 150
176561 2018-07-07 18:33:11 125
176561 2018-07-07 18:33:04 90
176561 2018-07-07 18:32:58 70
183192 2018-07-05 19:35:37 50