NR: 432220 KARMSTOLAR 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage, mindre skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:22:00 om

Utropspris

170161 2018-07-07 22:18:00 200
176561 2018-07-07 18:29:08 175
170161 2018-07-06 10:29:36 150
176561 2018-07-07 18:29:00 150
176561 2018-07-07 18:28:51 100
176561 2018-07-07 18:28:42 80
176561 2018-07-07 18:28:36 60