NR: 432224 SKÅP 1900-talets andra hälft, rikligt dekorerat med intarsia & bronser, H 95 B 70 D 44 (cm), bruksslitage, mindre skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:08:00 om

Utropspris

650

99776 2018-07-11 07:40:01 650
25040 2018-07-09 12:03:28 600
97678 2018-07-09 10:50:11 325
25040 2018-07-09 08:45:36 300
25040 2018-07-07 07:46:40 150
185026 2018-07-08 22:29:11 90
104392 2018-07-08 22:02:09 70
172166 2018-07-05 21:25:39 50