NR: 432226 STEGPALL 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, höjd 60 cm, slitage.

Avslutas 2018-07-23 19:30:00 om

Utropspris

176561 2018-07-16 16:21:15 175
91553 2018-07-08 20:13:13 150
15421 2018-07-11 14:13:20 150
176561 2018-07-07 18:25:50 100
96743 2018-07-07 17:01:43 60
176561 2018-07-06 00:00:17 50