NR: 432230 BYRÅ med stenskiva, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, dekorerad med bronser, H 71 B 30 D 24 (cm) bruksslitage, mindre skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:10:00 om

Utropspris

99776 2018-07-11 07:40:33 425
169017 2018-07-09 22:48:59 400
95033 2018-07-10 15:36:03 175
176561 2018-07-08 00:26:41 125
93522 2018-07-07 22:50:13 100
91166 2018-07-07 17:07:59 90
185599 2018-07-06 21:51:41 80
176561 2018-07-05 23:59:20 70
172166 2018-07-05 21:31:11 60
183192 2018-07-05 19:36:26 50