NR: 432232 FÅTÖLJER 1 par, 1940-tal, stomme i alm, bruksslitage, mindre skavmärken.

Avslutas 2018-07-23 19:18:00 om

Utropspris

185083 2018-07-16 20:40:21 425
167750 2018-07-14 19:37:02 400
185083 2018-07-16 20:40:11 400
180759 2018-07-08 22:17:42 275
180759 2018-07-08 22:17:28 250
93758 2018-07-08 13:38:19 225
180759 2018-07-08 22:17:13 200
180759 2018-07-08 22:16:44 150
170161 2018-07-07 22:25:11 100
93758 2018-07-08 13:38:11 100