NR: 432234 ARKIVSKÅP 1900-talets andra hälft, fanerat med teak, H 91 B 42 D 45 (cm), mindre bruksslitage.

Avslutas 2018-07-23 19:20:00 om

Utropspris

175725 2018-07-06 07:21:35 200
183750 2018-07-05 20:27:27 175