NR: 434098 BÄLGKAMERA trä längd 57 cm, höjd 40 cm, skador. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).

Utropspris

2100

185976 2018-08-18 19:20:19 2100
93380 2018-08-18 15:24:22 2000
94265 2018-08-18 18:09:38 2000
185976 2018-08-17 09:54:20 1200
90937 2018-08-18 07:26:44 1050
178552 2018-08-17 11:31:02 950
178552 2018-08-17 11:30:57 850
178552 2018-08-17 11:30:49 600
101002 2018-08-14 20:38:20 325
178552 2018-08-03 19:51:28 300
101002 2018-08-14 20:38:12 275
101002 2018-08-02 18:51:56 225
167919 2018-08-01 23:10:57 125
91212 2018-08-01 19:02:00 50