NR: 434648 SOFFBORD Nordiska Kompaniet, med klaffar, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 54 cm, skiva 23+42+23x151 (cm) bruksslitage, repor.

Utropspris

275

169592 2018-08-10 15:44:16 275
98379 2018-08-10 08:40:25 250
100631 2018-08-04 22:32:28 225
185672 2018-08-07 22:55:24 175
185672 2018-08-07 22:55:32 175
26341 2018-08-07 20:29:13 125
26341 2018-08-07 20:28:53 90
26341 2018-08-07 20:28:34 70
185055 2018-08-02 08:33:58 50