NR: 434654 RÖKBORD jugend, tidigt 1900-tal, ek, bricka i koppar, H 63 dia 62 (cm) bruksslitage.

Utropspris

90868 2018-08-10 18:20:02 300
185743 2018-08-09 20:48:55 275
90868 2018-08-09 19:56:01 250
169017 2018-08-09 18:47:22 225
185743 2018-08-08 08:34:32 200
177092 2018-08-05 19:52:44 175
26029 2018-08-05 14:50:27 150
177092 2018-08-03 16:04:22 100
26029 2018-08-05 14:49:34 100
26029 2018-08-05 14:48:18 80
170161 2018-08-03 11:28:21 60
169870 2018-08-01 19:55:56 50