NR: 434660 STOLAR 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, några fläckar.

Utropspris

94067 2018-08-10 17:36:27 150
180288 2018-08-10 17:06:35 125
91953 2018-08-09 22:09:41 100
180288 2018-08-10 17:06:27 90
180288 2018-08-10 17:06:16 70
94067 2018-08-01 22:26:55 50