NR: 434667 SKRIVBORD nyrenässans, 18/1900-tal, svartmålat, H 77, B 104, D 56 (cm) nyckel saknas, bruksslitage.

Utropspris

1250

185856 2018-08-10 19:10:21 1250
97522 2018-08-10 19:09:22 1200
185856 2018-08-10 19:08:16 1150
97522 2018-08-10 19:05:55 1100
185856 2018-08-10 16:28:13 1050
185083 2018-08-10 16:17:58 1000
104248 2018-08-07 18:41:11 900
177143 2018-08-07 17:33:31 850
104248 2018-08-07 17:11:10 800
177143 2018-08-07 17:33:19 800
177143 2018-08-07 16:15:57 700
104248 2018-08-06 13:41:20 600
177143 2018-08-07 16:15:47 550
177143 2018-08-07 16:15:11 475
177143 2018-08-07 16:15:02 425
104248 2018-08-04 13:04:40 400
180161 2018-08-05 17:01:26 400
95223 2018-08-05 11:22:29 150
185835 2018-08-03 20:53:25 100
178353 2018-08-03 21:43:55 90
103824 2018-08-02 23:25:47 70
180780 2018-08-02 11:24:46 60
178973 2018-08-01 21:22:28 50