NR: 434670 KARMSTOL rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, läderklädsel, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

91953 2018-08-09 22:09:03 350
92761 2018-08-05 19:00:47 325
103381 2018-08-09 16:47:31 325
103381 2018-08-09 16:47:22 275
103381 2018-08-09 16:47:13 225
102112 2018-08-07 22:29:39 175
96743 2018-08-06 23:27:25 125
182466 2018-08-04 10:05:27 90
185835 2018-08-04 09:21:10 80
182466 2018-08-01 20:46:29 70
183192 2018-08-01 19:30:40 60
182466 2018-08-01 19:04:08 50