NR: 441745 STOL Arne Jacobsen "Sjuan" Fritz Hansen Danmark, daterad 1967, formpressad sits, benställning i kromat stål, slitage, skavmärken.

Utropspris

91837 2018-10-11 16:52:41 800
101984 2018-10-11 18:57:53 750
183024 2018-10-11 16:41:12 600
178973 2018-10-11 15:11:36 550
183024 2018-10-10 18:46:02 500
18213 2018-10-10 07:56:26 475
183024 2018-10-10 12:50:36 475
183024 2018-10-10 06:57:02 425
18213 2018-10-08 22:08:52 400
183024 2018-10-10 06:56:52 375
183024 2018-10-10 06:56:44 325
178973 2018-10-09 08:05:30 275
183024 2018-10-08 20:18:52 225
183027 2018-10-03 11:16:26 200
93566 2018-10-02 21:39:34 175
95415 2018-10-02 18:02:28 150
167724 2018-10-02 21:18:43 150
167724 2018-10-02 21:18:33 60