NR: 442001 KARMSTOL 1950/60-tal, ek, klädd med svart konstskinn, bruksslitage.

Utropspris

172469 2018-10-11 19:01:37 400
172748 2018-10-11 17:32:06 375
172748 2018-10-11 17:31:44 350
172748 2018-10-10 17:44:22 325
184421 2018-10-09 21:39:03 300
175725 2018-10-02 21:03:54 275
184421 2018-10-09 20:31:06 250
185240 2018-10-04 07:28:42 200
93366 2018-10-02 23:10:57 150