NR: 442002 VAGGA Allmoge 1800-tal, originalmålning, H 44, L 90 (cm) slitage, maskstungen, skador/avslag.

Utropspris

170161 2018-10-03 10:38:23 175
91610 2018-10-11 12:04:58 150
186546 2018-10-09 21:47:13 100
186546 2018-10-09 21:47:09 80
186546 2018-10-09 21:47:04 60