NR: 442003 KISTA Allmoge, målning med blommor, daterad 1819, H 68, B 127, D 60 (cm) slitage.

Utropspris

750

186461 2018-10-04 19:39:24 750
183361 2018-10-11 05:02:04 700
183361 2018-10-11 05:01:56 600
183361 2018-10-11 05:01:50 500
183361 2018-10-11 05:01:44 450
183361 2018-10-11 05:01:38 400
93522 2018-10-10 20:04:12 350
93522 2018-10-10 20:03:49 250
93522 2018-10-10 20:03:29 200
186461 2018-10-03 15:23:26 175
13207 2018-10-02 21:01:02 150
186461 2018-10-03 15:22:37 100
93522 2018-10-02 20:10:50 70
98836 2018-10-02 19:16:03 60
91881 2018-10-02 19:03:49 50