NR: 442004 GOLVLAMPA MAE - Möller Armatur Eskilstuna, 1900-talets mitt, 2 ljusarmar, svartlackerade stålrör, mässing, höjd 145 cm, bruksslitage, 1 skärm med revor.

Utropspris

650

180668 2018-10-09 22:40:20 650
186341 2018-10-11 07:03:31 600
186341 2018-10-11 07:03:36 600
177909 2018-10-10 21:40:05 500
177909 2018-10-09 21:33:12 450
94431 2018-10-07 22:52:41 425
177909 2018-10-09 21:32:59 425
177909 2018-10-09 21:32:37 375
177909 2018-10-09 21:32:06 325
91189 2018-10-03 19:23:10 275
93366 2018-10-02 23:12:15 250
183247 2018-10-03 18:02:43 200
183247 2018-10-03 18:02:17 125
183247 2018-10-03 18:01:58 70
91189 2018-10-02 19:00:35 50