NR: 442005 MATSALSGRUPP Senbarockstil, 1900-talets andra hälft, björk, H 74 B 170 D 89 (cm) 2 tilläggsskivor ā 44 cm/st, bruksslitage, skavmärken, solblekt & slagen skiva.

Utropspris

100933 2018-10-11 16:34:04 350
13207 2018-10-10 22:04:31 325
100933 2018-10-11 16:33:47 300
100933 2018-10-04 20:22:05 250
13207 2018-10-10 22:04:13 200
93382 2018-10-06 16:54:50 70
13207 2018-10-03 19:26:38 50