NR: 442006 SOFFBORD 1960-tal, teak, H 55, B 160, D 60 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

850

91719 2018-10-11 19:09:47 850
95223 2018-10-09 19:45:55 800
169146 2018-10-08 21:50:10 750
90318 2018-10-07 22:19:55 700
169146 2018-10-08 21:50:00 700
90497 2018-10-07 22:10:35 600
171869 2018-10-05 23:28:53 550
90318 2018-10-03 21:59:13 500
171869 2018-10-05 23:28:43 475
175725 2018-10-03 19:54:41 425
182239 2018-10-03 20:21:18 200
182239 2018-10-03 20:18:21 100