NR: 442007 STOLAR 4 st, 1950/60-tal, stomme i betsad bok, mindre bruksslitage.

Utropspris

178973 2018-10-11 19:11:40 550
186357 2018-10-07 21:12:56 500
178973 2018-10-11 19:11:34 475
178973 2018-10-11 19:11:30 425
184421 2018-10-09 21:40:58 375
184421 2018-10-09 21:40:45 300
184421 2018-10-09 21:40:15 225
184421 2018-10-09 21:40:16 225
184421 2018-10-09 21:40:02 175
184421 2018-10-09 21:39:39 125
184421 2018-10-09 20:31:28 70
168356 2018-10-05 18:34:44 50