NR: 442008 UTDRAGSSOFFA Allmoge 17/1800-tal, furu, längd 180 cm, slitage, maskstungen

Utropspris

174816 2018-10-11 19:13:07 500
181517 2018-10-11 19:12:43 475
174816 2018-10-11 19:06:34 450
91537 2018-10-11 19:06:08 425
174816 2018-10-11 14:44:13 400
91610 2018-10-11 12:06:48 375
174816 2018-10-11 14:44:06 375
91610 2018-10-11 12:06:34 350
174816 2018-10-10 10:56:37 325
91537 2018-10-10 10:10:19 300
174816 2018-10-10 09:23:22 275
91537 2018-10-09 15:35:08 250
174816 2018-10-10 09:23:18 250
174816 2018-10-10 09:23:13 200
174816 2018-10-10 09:23:09 150
174816 2018-10-08 19:09:21 100
170161 2018-10-07 20:53:44 90
174816 2018-10-08 19:09:14 90
170161 2018-10-03 23:36:23 80
104372 2018-10-07 00:42:45 70
181818 2018-10-03 20:21:23 50