NR: 442009 FÅTÖLJ 1960-tal, stomme i ek, klädd med svart konstskinn, bruksslitage, sittdynan med några sprickbildningar.

Utropspris

178973 2018-10-09 08:06:07 400
174029 2018-10-04 20:46:16 375
168356 2018-10-05 18:35:41 350
175725 2018-10-03 19:54:12 300
185240 2018-10-04 07:29:28 200
185240 2018-10-04 07:29:21 150
185240 2018-10-04 07:29:16 100
185240 2018-10-04 07:29:11 80
185240 2018-10-04 07:29:04 60