NR: 442019 EMMAFÅTÖLJ 1900-talets mitt, klädsel med blommor & naturmotiv, kudde medföljer, mindre bruksslitage.

Utropspris

175082 2018-10-11 18:44:59 600
93522 2018-10-11 18:42:01 550
175082 2018-10-11 18:44:34 500
186506 2018-10-10 23:35:35 450
175082 2018-10-11 09:57:23 375
175082 2018-10-11 07:39:41 325
97678 2018-10-07 19:17:33 275
178514 2018-10-09 10:39:06 250
178514 2018-10-06 13:18:58 150
104372 2018-10-07 00:43:27 90
169146 2018-10-05 22:33:22 70
93522 2018-10-04 19:38:02 60
178514 2018-10-04 19:21:11 50