NR: 442021 SPEGELBYRÅ Tidigt 1900-tal, ådringsmålad, H 82/187, B 107, D 51 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

93663 2018-10-11 19:01:19 80
168224 2018-10-11 18:42:48 70
93663 2018-10-11 19:00:58 60