NR: 442022 SNEDKLAFFSEKRETÄR Gustaviansk stil, 18/1900-tal, vitmålad, H 109, B 84, D 45 (cm) slitage, torrsprickor, 2 lådor i inrede saknas, nyckel saknas.

Utropspris

102210 2018-10-06 09:16:15 125
14349 2018-10-11 19:01:21 100
182239 2018-10-03 20:19:23 50